Žena chcela, aby Plavčan aj Fico vybuchli kvôli Satanovi

Autor: Júlia Piraňa Mikolášiková | 16.8.2017 o 21:30 | (upravené 16.8.2017 o 22:30) Karma článku: 4,49 | Prečítané:  1444x

Na úrade vlády, ministerstve školstva, v dvoch bankách aj súkromnej spoločnosti sa vraj upísali Satanovi. Poslala šesť e-mailov o bombe. Obvinili ju zo šírenia poplašnej správy. Prokurátor stíhanie zastavil.

Na ministerstve školstva dostali 26. júna e-mail, pisateľ oznámil, že je tam bomba. „Práve som vám nasadil časovanú bombu pod tie vaše vyjebané zadky, nebudete konať genocídu na slovenskom národe, upísali ste sa Satanovi a tam aj skončíte.“ Policajti zamestnancov evakuovali, budovu prehľadali a nič nenašli.

V ten istý deň prišiel e-mail s rovnakým textom aj do Slovenskej sporiteľne.Policajti vykonali vo všetkých pobočkách banky na Slovensku opatrenia a bombu nenašli.

Ďalší e-mail bol doručený na Úrad vlády. „Práve som ti nastavil časovanú bombu pod tvoju vyjebanú riť, budeš popravený za genocídu spáchanú na slovenskom národe a zhoríš v pekle, kde si sa upísal Satanovi,“ písalo sa v e- mailovej správe. Ani tam policajti nič nenašli.

Podobný e-mail prišiel ešte aj do jednej bratislavskej súkromnej firmy. Odosielateľ požadoval aj to, aby sa firma „stiahla z trhu". Policajti bombu nenašli.

O dva dni zaslal ďalší e-mail. Opäť na Úrad vlády.  Text bol: „Ty vyjebaná satanská chamraď tvoj koniec vygoogli si  ja jsem Buh: Ježiš Kristus – Kráľ kráľov.“ Policajti vykonali opatrenia, ale nič nenašli.

„Práve som vám nasadil časovanú bombu pod tie vaše vyjebané banky, páchate genocídu na  slovenskom národe, upísali ste sa Satanovi tam aj skončíte,“ napísal pisateľ e-mail aj do Všeobecnej úverovej banky. Ani v tomto prípade, ani v jeden pobočke policajti  nič nenašli.

Prišli však na stopu istej žene a obvinili ju zo šírenia poplašnej správy. Usvedčovala ju najmä predbežná správa znalca z odvetvia Kriminalistická informatika.

„Je zrejmé, že na základe analýzy získaných informácií z počítača patriaceho obvinenej pri vykonávaní domovej prehliadky vyplynulo, že predmetné emaily boli zasielané práve z jej počítača a z jej emailového konta,“ tvrdil vyšetrovateľ.

Vzhľadom na správanie ženy počas výsluchu, policajti ju vzali do ambulancie psychiatra. Určil diagnóza u – paranoidná schizofrénia.

Neskôr znalec uviedol, že obvinená v čase spáchania skutku nevedela rozpoznať nebezpečenstvo svojho konania pre spoločnosť a toto svoje konanie nevedela ovládať, pričom v súčasnej dobe nie je schopná chápať zmysel trestného konania.

Znalec navrhol nariadiť ochranné psychiatrické liečenie ústavnou formou, nakoľko pri ambulantnej liečbe žena nespolupracuje.

Prokurátor trestné stíhanie iba pred pár dňami voči žene zastavil. „Bolo zistené, že obvinená nebola v čase činu pre nepríčetnosť trestne zodpovedná,“ napísal v uznesení zo 7. augusta, ktoré mám k dispozícii prokurátor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Peniaze na výskum dostal aj človek blízky Zoroslavovi Kollárovi

Výrobca okien bude skúmať sušenie.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Glváč sa zamotal do vlastných klamstiev

Ako sa podpredseda parlamentu nachytal.

Stĺpček Tomáša Prokopčáka

Výpalníci, ktorí berú slovenskej vede

Ako môže vyzerať schéma na ministerstve.


Už ste čítali?